Modne żaluzje w oknach.

Żaluzje to obecnie jedną z ciekawszych dekoracji okien, choć sama nazwa kojarzy się wielu osobom ze stylem lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Bardzo dużo zmieniło się w ogólnym wyglądzie żaluzji od tego czasu. Kiedyś ciężkie, aluminiowe, często się psuły i nie dawały wrażenia przytulności. Dziś żaluzje na oknach to zupełnie inny rodzaj osłony okna, choć ich popularność już przygasła, to wciąż można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych sposobów na ochronę przed sporym nasłonecznieniem. W wielu wnętrzach projekty żaluzji nadają pomieszczeniu eleganckiego i modnego wystroju, który idealnie można dopasować do całości wystroju danego lokalu.

Żaluzje można wkomponować zarówno w dekoracje domu mieszkalnego, ale też i do biura. Nie służą już tylko do zaciemnienia pomieszczenia przed nadmiernym słońcem lub ochrony prywatności w domach, ale po prostu stały się częścią dekoracji wewnętrznych. Projektanci przygotowali wiele propozycji żaluzji, wykonanych z ciekawych materiałów i z niebanalnymi rozwiązaniami technicznymi, tak, że można je dopasować zarówno do domu, gdzie króluje klasyczny, tradycyjny styl w pomieszczeniach, mogą być zastosowane w domu z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, oraz do dużych przestrzeni biurowych, zwłaszcza w takich gdzie ścianki działowe wykonane są z przezroczystego szkła. Można również dobrać szerokość żaluzji, co także pozwoli na uzyskaniu ciekawego efektu, jeśli odpowiednio przemyślimy cały charakter wnętrza np salonu fryzjerskiego. Jeżeli interesują Cie aranżacje salonów fryzjerskich oraz poszukujesz mebli do tego typu pomieszczeń zapraszamy na stronę: www.salonsequipment.org

Żaluzje jakie w tym momencie są dostępne na rynku mogą być poziome i pionowe, w zależności co się komu bardziej podoba. Ciekawą propozycją dla nowoczesnych pomieszczeń są tzw. panel tracki. Są to żaluzje panelowe, które stanowią designerskie wyzwanie dla standardowych żaluzji. Żaluzje panelowe zbudowane są z szerokich pasów tkanin, poruszających się po specjalnej szynie. Do wykonania żaluzji używa się w tym momencie praktycznie wszystkich dostępnych materiałów, czyli jest to drewno, metal, tkanina, PVC czy skóra. Oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, często z wykorzystaniem elementów ozdobnych z motywami kwiatowymi, z brokatem, czy mnóstwo innych, także tych zaprojektowanych przez nas samych.

ul. Nowalijska 3, 35-969 Kraków

515-216-845

kontakt@eaf.com.pl